s6

Samsung po punon për të sjellë në treg një model tjetër të linjës së Galaxy S6, i cili do të njihet siSamsung Galaxy S6 Plus.

Samsung Galaxy S6 Plus në lidhje me karakteristikat që do të përmbajë pritet të jetë i njëjtë me modelin S6 dhe S6 Edge.Samsung Galaxy S6 Plus të ketë një ekran prej 5.5 inç dhe cilësinë Quad HD, gjithashtu mund të vijë me procesorin eSamsung Exynos 7420 dhe 3GB RAM

Jep komentin tuaj

te komentuar

Kosova.Today.Online.News
Albania News Agency Online - Albania Portal me lajme shqip 2014!